1. Dzisiaj jest dwudziesta trzecia niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  2. Po Mszy świętej przy wyjściu z kościoła będzie zbiórka do puszek na pomoc uchodźcom i migrantom z Afganistanu. Bóg zapłać za ten dar Serca!
  3. Msza święta na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego 2021/22 odbędzie się dzisiaj o godz. 10.30. Zapraszamy dzieci, rodziców i wychowawców do wspólnej modlitwy o światło Ducha Świętego i opiekę NMP Stolicy Mądrości.
  4. Także dzisiaj o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Żywego Różańca, a potem Msza święta o godz.18.00 w intencji tej wspólnoty i za odmawiających różaniec.
  5. Jutro, pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 16.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy, Mszy świętej i adoracji, członków i sympatyków Bractwa Szkaplerznego.
  6. W środę święto Narodzenia NMP.
  7. Także w środę, zapraszamy w imieniu organizatorów na modlitwę różańcową, która odbędzie się o godz. 19.00 na czeladzkim rynku.
  8. Od poniedziałku zaczynamy nowennę po Mszy wieczornej przed beatyfikacją Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Nowenna potrwa do soboty.
  9. Także w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie oazowe o godz. 19.00 na plebani.
  10. W piątek odbędzie się również katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujących chrzest dziecka w tym miesiącu o godz. 20.00.
  11. Zbiórka kandydatów na ministrantów, samych ministrantów, lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.
  12. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 odbędzie się próba scholki dziecięcej na plebani.
  13. Msza święta w intencji członków NSZZ Solidarność w Będzinie odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Zapraszamy do udziału w modlitwie!
  14. Od przyszłej niedzieli zaczniemy wydawanie naszego parafialnego tygodnika Głos Golgoty.
  15. Jest już nowy Kalendarz na Intencje Mszalne na 2022 rok.
  16. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Teresa Ludwicka l.62, Bronisław Kaliński l.80, Daniela Lasoń l.90, Zofia Pietruszka l.90, Mieczysław Kaca l.67, Waldemar Ziętek l.80.