1. Dzisiaj jest druga Niedziela Wielkanocna czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia gdzie wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu modlić się będziemy koronką i litanią do Miłosierdzia  Bożego we wspólnych intencjach.  Z tym nabożeństwem związany jest przywilej odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami tzn. spowiedź – czyli trzeba być w stanie łaski, sakramentalna Komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.

2. Udziela się odpustu zupełnego Osobom, które nie mogą opuścić swego mieszkania, jeśli wyrzekają się jakiegokolwiek grzechu i mają zamiar w najbliższym możliwym czasie przystąpić do spowiedzi i Komunii świętej, odmówią przed wizerunkiem Pana Jezusa Miłosiernego modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga,dodając wezwanie Jezu, ufam Tobie.

3.  Rozpoczyna się77 Tydzień Miłosierdzia przeżywany pod hasłem: Jesteśmy wezwani do miłosierdzia. Modlitwą i darem materialnym wspieramy najbardziej potrzebujących. Dlatego ofiary z dzisiejszej niedzieli są przeznaczone na Caritas czyli dzieła miłosierdzia Kościoła diecezjalnego. Bóg zapłać za nie!

4. Spotkanie dla rodziców i dzieci klas III SP nr 11 w Będzinie odbędzie się we wtorek, 13 kwietnia, o godz. 16.00 w kościele, przy zachowaniu wszystkich norm sanitarnych. Obecność obowiązkowa.

5. W piątek, trzeci miesiąca, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą o Miłosierdziu Bożym, a po niej nabożeństwo, wystawienie,  koronkę, modlitwy, adorację relikwii św. S. Faustyny.

6. W przyszłą niedzielę zaczynamy XIII Tydzień Biblijny w Polsce.

7. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Halina Tabaka l.79, Halina Tryc l.91, Bogusław Marcinkowski l.83, Henryk Kleczko l.74, Irena Jaworek l.93, Zofia Stępień l.76, Jerzy Bańcerek l. 71, Anna Dzierżanowska l.79, Irena Całka l.88, Henryka Palonek l.86, Helena Deka l.92.

Zdrowaś Maryjo… ,   Wieczny odpoczynek …