1. Dzisiaj jest druga Niedziela Wielkiego Postu.

2. Po Mszy świętej są zbierane ofiary do puszek na wsparcie dla Kościołów Misyjnych.

3. Jutro, 1 marca, w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zapraszamy na Mszę świętą o godz. 7.00, na którejmodlić się będziemy za Żołnierzy Niezłomnych.

4. W poniedziałek, pierwszy miesiąca, modlitwy, Msza święta i adoracja członków Bractwa Szkaplerznego od godz.16.30. Zapraszamy do udziału.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy: czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek modlimy się o łaskę wierności oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W piątek nabożeństwo wynagradzające ku czci Serca Pana Jezusa jest tylko po Mszy świętej  o godz. 7.00 rano ze względu na Drogi Krzyżowe. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00.

W sobotę po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P.

Rano od godz. 9.00 jeździmy do chorych z posługą sakramentalną tylko na życzenie rodzin.

Grupa modlitewna po Mszy wieczornej zaprasza na czuwanie ku czci św. O. Pio.

6. Droga Krzyżowa; w piątek o godz. 16.30 dla dzieci i o godz.17.30 dla dorosłych. W tym  tygodniu pod przewodnictwem Grupy Modlitewnej.  Po niej bezpośrednio będzie sprawowana Msza święta. Kolekta po tych nabożeństwach i na Mszy jest zbierana na wystrój Ołtarza Wystawienia i Grobu Pańskiego. 

Gorzkie Żale z nauką pasyjną w Niedzielę o godz. 17.30. Kazanie pasyjne zastąpi niedzielną homilię o godz. 18.00.  Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

7. Za tydzień, w III Niedzielę Wielkiego Postu, od soboty 06  do środy 10 marca,rozpoczną się w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. Będzie im przewodniczył O. Tomasz Maniura – Oblat Maryi Niepokalanej z Centrum Młodzieży Niniwa ze wspólnoty z Kokotka. Plan rekolekcji oparty na godzinach Mszy świętych jest na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy!

8. Wielkopostne postanowienia prosimywpisywać do Parafialnej Księgi Trzeźwości. Można też zapisywać się na listy postu jednodniowego w intencji powołań. Zachęcamy do udziału!

9. Wzorem lat ubiegłych ze stolika za ławkami można zabrać losy na zakup produktów spożywczych, z których skompletujemy paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących rodzin i osób samotnych z naszej Parafii. Zapraszamy do udziału w tej akcji!

10. Spotkania modlitewno-formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania odbędą się w kościele w/g następującego porządku: SP Nr 13: kl. 8A  – poniedziałek godz. 19.00, kl. 8B  – poniedziałek godz. 19.30, kl. 8C  – środa godz. 19.00, kl. 8D  – środa godz. 19.30. SP Nr 11: kl. 8A  – czwartek godz. 19.00, kl. 8B – czwartek godz. 19.30. Obecność obowiązkowa.

11.W przyszłą niedzielę spotkanie członków Żywego Różańca odbędzie się o godz. 17.00.

12. Zakupiono trzy mikrofony pojemnościowe i dwa statywy do codziennego użytku. Dziękujemyza ofiary składane na tace, do kopert, przesyłane przelewami na te i inne inwestycje w Parafii. Bóg zapłać!

13. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Jan Kacprowicz l.73, Maria Czerw l.94, Adam Bednarek l. 51.    Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz