1. Dzisiaj jest piąta niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. O godz.17.00 odbędzie się spotkanie członków Żywego Różańca i Msza święta o godz.18.00 w intencji tej wspólnoty i za odmawiających różaniec.

3. W czwartek, 11 lutego,przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy w miarę możliwości do kościoła wszystkich Parafian, cierpiących, źle się mających, starszych wiekiem; na wspólną Eucharystię, połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 11.00. Zachęcamy członków rodzin o pomoc w transporcie do kościołajeśli zajdzie taka potrzeba.

4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka w tym miesiącu odbędzie się w piątek o godz. 20.00.

5. Ofiary do puszki na wsparcie Żeńskich Zakonów Klauzurowych złożone we wtorek wyniosły 612, 05 zł. Bóg zapłaćwszystkim Ofiarodawcom!

6. Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym Św. Józef w wezwaniach Litanii. Szczegóły są na plakacie, stronie internetowej oraz u katechetów.

7. Zachowując normy sanitarne w czasie kolędy, zgłaszamy dzień wcześniej ministrantom chęć przyjęcia wizyty duszpasterskiej w naszym domu. Tegoroczna wizyta ma charakter modlitewny z błogosławieństwem rodziny w tym trudnym czasie. Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. W czasie kolędy spowiedź święta jest przed Mszą popołudniową od godz. 17.30. W środę kończymy kolędę  rozpisaną wg ulic i bloków. Jeśliby ktoś miałby życzenie przyjąć jeszcze kolędę w tym tygodniu proszę to osobiście uzgodnić z księdzem. Na uzupełnienia przewidujemy czas w sobotę. Sprawozdanie po kolędowe będzie za tydzień.   Porządek kolędy:

8. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Stanisław Góral l.81, Helena Kostoń l.83, Elżbieta Caban l.64.

Zdrowaś Maryjo…Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz