W niedzielę 14 lutego w naszej parafii rozpoczęliśmy akcję uświadamiania konieczności otwierania serca dla Jezusa. Kiedy się modlimy, kiedy czynimy dobro, kiedy w każdą niedzielę przychodzimy na Mszę św. to otwieramy serce dla Jezusa, pokazujemy, że Go kochamy, a on okazuje nam swą miłość obdarzając nas łaskami. Naśladując Jezusa mamy czyniąc dobro. Od minionej niedzieli do wakacji dzieci przynoszą na Mszę św. o 10.30 w niedzielę – serduszko papierowe ze swoim imieniem i nazwiskiem i co najważniejsze z wypisanym dobrym uczynkiem największym jaki udało się uczynić w ciągu tygodnia. Na koniec Mszy św. z przyniesionych serduszek losujemy trzy pluszowe serca – widzialny znak naszej miłości do Pana Jezusa i drugiego człowieka.

Otwieramy Serca dla Jezusa – czynimy dobro dla innych ludzi.