1. Dzisiaj święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się pierwsza część okresu zwykłego w ciągu roku. Trwać będzie do wtorku przed Środą Popielcową, która w tym roku przypada 17 lutego.

Śpiew kolęd i szopka towarzyszyć nam będą do święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.

2. W tym rokuze względu na pandemię, 27 Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika, jego przesłuchania i Koncert Galowy odbywają się tylko w internecie i możemy je oglądać na żywo na stronie www.mfkip.pl. Ogłoszenie wyników o godz.16.00. Zapraszamy!

3. W środę, 13 dnia miesiąca, o godz.18.00 zapraszamy na  Mszę świętą w intencji Ojczyzny, za pomordowanych na Kresach Wschodnich i zmarłych z naszych rodzin. Po Eucharystii przejście na dalsze modlitwy przy Krzyżu Katyńskim.

4. W piątek, trzeci miesiąca, o godz.18.00 zapraszamyna Mszę wotywną o Miłosierdziu Bożym, wystawienie, koronkę,adorację relikwii św.S.Faustyny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W styczniu jest sprawowana Msza święta gregorjańska za Śp. Ks. Prałata Stefana Gibałę od Parafian, najczęściej o godz.7.00. Zapraszamy do udziału.

6. W minionym tygodniu zmarli wnaszej Parafii Śp.+ Krzysztof Knaś l.70, Stanisław Obałek l.77, Teresa Ostapowicz l.73, Katarzyna Labus l.51, Elżbieta Kurek l.78, Marek Lubas l.55, Halina Korpak l.72, Halina Kołton l.76.