1. Dzisiaj jest druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim.

2. Jutro w pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 16.30 modlitwy, Msza święta, adoracja dla członków i sympatyków

Bractwa Szkaplerznego.

3. W środę, 6 stycznia, uroczystość Objawienia Pańskiego, święto Trzech Króli, Misyjny Dzień Dzieci. Msze św. są o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Istnieje obowiązek uczestnictwa we Mszy świętej, z którego zwalnia jedynie poważna przyczyna. Taca jest przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny, który wspiera polskich misjonarzy. Zachęcamy do zaznaczenia drzwi naszych domów, wypisując litery C+M+B 2021r. kredą, którą wtedy pobłogosławimy wraz z mirrą i kadzidłem. Zestawy kadzidełek i kredy można nabyć w kruchcie kościoła.

4. W tymtygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne oraz o wierność dla powołanych.

5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka w tym miesiącu odbędzie się w piątek o godz. 20.00.

6. Za tydzień Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego.

7. W styczniu jest odprawiana Msza święta gregoriańska za Śp. Ks. Prałata Stefana Gibały od Parafian najczęściej o godz.7.00. Zapraszamy do udziału.

8. W minionym tygodniu odeszli z naszej Parafii zmarli Śp. + Władysław Nowak 72, Anna Jędraszek l.72, Zygmunt Piątek l.77, Stefania Pietluch l.93.

Zdrowaś Maryjo… , Wieczny odpoczynek …