1. Dzisiaj jest święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa.

2. W środę, 30 grudnia o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza święta w intencji wszystkich zmarłych Parafian w 2020 roku. Zapraszamy rodziny, krewnych i przyjaciół, którzy w minionym roku przeżyli śmierć swych najbliższych do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek, 31 grudnia, wspomnienie św. Sylwestra.

O  godz. 16.00  odbędzie się  Msza święta i nabożeństwo przebłagalno – ekspiacyjne na zakończenie starego roku 2020. W tym dniu nie ma Mszy o godz. 18.00.

Odpust zupełny zyskuje każdy, kto po spełnieniu zwykłych warunków, pobożnie i publicznie odmówi w ostatni dzień roku hymn Ciebie, Boga wysławiamy

Ks. Proboszcz przedstawi sprawozdanie roczne ze stanu Parafii.

4. W piątek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze święte są o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Nie ma Mszy o godz. 7.00 rano. Polecajmy Duchowi Świętemu Nowy Rok 2021 wzywając Jego łask, światła i mocy Bożej na nadchodzący czas przez odśpiewania hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź …  Do tej praktyki przypisany jest odpust zupełny.

5. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta będzie na każdej Mszy świętej.

6. W sobotę pierwszą miesiąca po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy wieczornej Grupa Modlitewna zaprasza na modlitewne czuwanie zakończone Apelem o godz. 21.00 i Mszą ku czci św. O. Pio.

7. W przyszłą niedzielę spotkanie i zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz.17.00. Potem o godz.18.00 Eucharystia w intencji tej wspólnoty i za odmawiających różaniec.

8. W minionym tygodniuzmarli w naszej Parafii Śp. +  Witold Wiśniewski l.57, Wiesława Artymiak l.90, Franciszka Kozak l.66, Halina Trzmiel l.74, Józef Kwaśniewski l.74, Wanda Barczyk l.80, Jan Lebelt l.78.

Zdrowaś Maryjo. Wieczny odpoczynek